Opinie pacjentów

Przyczyny początku, przebiegu oraz leczenia problemów alkoholowych inaczej wyglądają u każdego pacjenta. Dlatego też do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i przygotowujemy dla niego specjalne leczenie. Przy rozwiązywaniu Państwa problemów staramy się być otwarci, wrażliwi i rozsądni.

Poniżej znajdują się opinie pacjentów leczonych przez nas w przeszłości

0103
AndrzejSzczecin

“Co mogę powiedzieć o Surgery Clinic? Miałem ogromny problem z piciem – często wpadałem w ciągi. Próbowałem leczyć się w wielu różnych przychodniach, ale bez powodzenia. Potrzebowałem leczenia, które zmusi mnie do przerwania picia…..”

“Zanim znalazłem się w Surgery Clinic straciłem pracę. Personel z Surgery Clinic zadbał o wszystko: zarówno o transport jak i o zakwaterowanie. Po przybyciu do Surgery Clinic w Warszawie byłem traktowany z wielką godnością i szacunkiem. Pracownicy byli bardzo pomocni, co sprawiło zniknięcie moich zmartwień i trosk.

Teraz nie pije przez 12 miesięcy i wspaniale się teraz czuję. Jestem bardzo wdzięczny Surgery Clinic.”0203
DanutaKraków

“Mam męża alkoholika i rozpaczliwie próbowałam znaleźć dla niego pomoc.

Podczas przeszukiwania internetu natknęłam się na różne strony internetowe. Spowodowało to u mnie jeszcze większy zamęt, gdyż wszędzie twierdzono, że leczy się u nich najlepiej. Zupełnie przez przypadek natknęłam się na stronę internetową Surgery Clinic i skontaktowałam się z nimi. Ich reakcja była fantastyczna. Doktor odpisał na mojego maila w ciągu kilku godzin, również rozmawialiśmy przez telefon, a pod koniec tygodnia odwiedził mojego męża i mnie.

Lekarz przekonał mojego męża do leczenia. Nikomu wcześniej to się nie udało. Znalazł się on w Surgery Clinic pięć dni po jego rozmowie. To był bardzo ciężki dla nas czas. Na szczęście doktor z Surgery Clinic cały czas utrzymywał z nami kontakt telefoniczny. Stanowiło to dla nas ogromne wsparcie.

Od leczenia nie upłynął jeszcze długi czas, ale zmiana jaka dokonała się w moim mężu z tygodnia na tydzień jest niesamowita. Bez wsparcia, zrozumienia i życzliwości lekarza z Surgery Clinic naprawdę nie wiem co by się z nami stało. Ogromne podziękowania!”0303
AgnieszkaWarszawa

“Życie mojej matki zostało zrujnowało przez picie. Była tym przerażona. Jej stan dodatkowo nasilała poważna choroba mojego ojca.

Surgery Clinic pomogło szybko jej znaleźć najbardziej odpowiednią terapię.

W Surgery Clinic traktowano ją z ogromną uwagą i szacunkiem. Teraz jesteśmy już w domu. Bardzo się cieszymy, że możemy trochę czasu spędzić razem. Mama wciąż nie pije. Bardzo dziękujemy lekarzowi z  Surgery Clinic.”