Wszycie esperalu Warszawa

Dziękujemy za odwiedzenie naszej nowej strony. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dziękujemy za wszystkie komentarze, które pozwolą na stałe ulepszanie naszego serwisu.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem lekarzy chirurgów z Warszawy. Wiemy, że dobro pacjenta jest najważniejsze podczas wykonywania nawet najdrobniejszego zabiegu chirurgicznego. Podążając za szybko rozwijającym się trendem globalnej turystyki medycznej obok polskich pacjentów pomagamy również pacjentom z innych krajów.

Nasza historia

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2009 roku na terenie Warszawy i centralnej Polski. Od tego czasu z powodzeniem leczymy drobne przypadki chirurgiczne. Ponadto specjalizujemy się w implantacji esperalu. Przez wszystkie lata wykonaliśmy wiele procedur. Nasi pacjenci doceniają profesjonalizm i intymność.

Jak to robimy?

Od rozpoczęcia procesu leczenia w każdej chwili myślimy o pacjencie. Bardzo ważne jest dla nas indywidualne podejście do każdego. Wykorzystując całą naszą wiedzę medyczną staramy się pomóc naszym pacjentom najlepiej jak możemy.

Ogromna siła oddziaływania internetu ułatwia dotrzeć do wielu ludzi na całym świecie. Chcemy świadczyć usługi medyczne o wysokiej jakości i w rozsądnej, konkurencyjnej cenie. Powyższe warunki mogą być spełnione, gdyż koszty funkcjonowania naszej firmy są zredukowane do minimum ze względu na pomyślną i współpracę z naszymi partnerami.

Co robimy?

Generalnie oferujemy leczenie chirurgiczne różnych schorzeń.

Między innymi pomagamy ludziom w walce z alkoholizmem. Wykonujemy odtruwanie (detoks, detoksykację) poalkoholowe oraz oferujemy wszywanie esperalu.

Nasze plany

W najbliższej przyszłości planujemy rozszerzyć nasze usługi o kolejne zabiegi chirurgiczne.