• english
 • polski
 • Who we are?

  We are a team of surgeons from Warsaw. We also specialize in esperal implant treatment.WAI_LIAN_CONTENT_0

  We concentrate on the patients

  From the very beginning of each treatment process.

  WAI_LIAN_CONTENT_0

  Do I have a drinking problem?

  Two “yes” responses indicate that the possibility of alcoholism should be considered. Check here!

  WAI_LIAN_CONTENT_0

  High quality and a competitive prices

  It’s possible because our operating costs are reduced to a minimum due to the success and collaboration with our partners.

  WAI_LIAN_CONTENT_0

  Masz problemy z nadmiernym spożywaniem alkoholu i raz na zawsze chcesz stać się wolnym człowiekiem? Interesuje Cię, jak działa wszywka esperalowa? Pragniesz pomóc najbliższym pozbyć się bólu i odzyskać radość życia? Dobrze trafiłeś! W Surgery Clinic na pierwszym miejscu stawiamy na zdrowie psychiczne i fizyczne pacjenta.

  Warszawa zaprasza do Surgery Clinic na Ursynowie

  To tutaj, w Dzielnicy Ursynów, od 2009 roku funkcjonuje klinika, w której swoje siły połączyli warszawscy chirurdzy. Naszą specjalnością jest pomoc w walce z uzależnieniem od alkoholu. Esperal to wszywka, dzięki której skutecznie dążymy do abstynencji pacjentów. Nasza klinika oferuje także leczenie schorzeń, w których niezbędna jest interwencja chirurga.

  Pragniemy nie tylko leczyć, ale również sprawiać, aby pacjent – poddając się naszej opiece – czuł bezpieczeństwo, intymność, komfort. Z należytą starannością podchodzimy do problemu wszystkich chorych. Każdy człowiek – pacjent jest inny, dlatego nigdy nie działamy według utartych schematów. Zawsze skrupulatnie, indywidualnie przygotowujemy plan leczenia. Wszystko po to, aby osiągnąć zadowalające rezultaty kuracji.

  Ogromnym atutem Surgery Clinic są atrakcyjne ceny. Nie musisz przy tym obawiać się gorszej jakości obsługi. Mając na uwadze dobro każdego pacjenta, zachowujemy najwyższe standardy usług.

  Zawód lekarza-chirurga to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja. Pragniemy robić najlepiej jak potrafimy to, czego nauczyło nas wieloletnie doświadczenie. Jesteśmy świadomi wzrastających oczekiwań pacjentów, ale również przekonani o własnych umiejętnościach – wiemy, że potrafimy sprostować wszystkim wymaganiom.

  Wszywka esperalowa – lek, który uwalnia od alkoholu

  Alkoholizm dotyczy wielu Polaków. Nierzadko uzależnienie niszczy życie nie tylko pacjenta, ale również jego bliskich. Surgery Clinic specjalizuje się w odtruwaniu organizmu ze szkodliwych substancji, toksyn po spożyciu za dużej dawki alkoholu oraz profesjonalnym, bezbolesnym wykonaniu zabiegu wszczepienia leku zwanego esperal. Wszywka zawiera inhibitor dehydrogenazy aldehydowej (esperal) – substancję, która powoduje symptomy typowe dla zatrucia alkoholoweg – po spożyciu choćby minimalnej dawki alkoholu.

  Czekamy w centrum miasta…

  ...aby pomóc, doradzić, wyleczyć. Wierzymy, że z naszą pomocą pozbędziesz się swojego problemu, powracając do normalnego funkcjonowania.